Opublikowano:

Film Vegi dobitnie pokazuje…

Film Vegi dobitnie pokazuje prawdę o handlu dziećmi, pedofilii wśród wysoko postawionych osób w różnych instytucjach i w ogóle kraju. Może faktycznie zakończenie mega podkoloryzowane i pojawił się wątek chrześcijański jak to w przypadku Vegi, ale całość jest spoko. Dość mocne treści, które powinny uświadomić ludzi, że taka patologia odpierdala się za zamkniętymi drzwiami wśród „białych kołnierzyków”.

Ale nie, nie podobał się cebulakom, bo trochę tam Religii, Boga, a tak w ogóle ściema, bo przecież pedofile to tylko Księżą lub ewentuanie tacy creepy niedorozwoje, które kuszą dzieci na cukierki i macają po kolanie xDDDD Kiedyś Papryk Vegeta zrobił dokument o burdelach z dziećmi w miastach Europejskich w tym w Polsce (Trójmiasto) to hurr durr, to nieprawda, czegoś takiego na pewno nie ma !!!

A teraz zrobić gniot o księżach, którzy piją krew dziewicy, następnie wrzucają dzieci do wielkiego garnka z wodą święconą i gwałcą je przy kadzidle i pieśniach ze średniowiecza, a potem ratuje je Kobieta z tęczową peleryną w asyście nowopowstałej armii Unii Europejskiej i URA BURA PATRZCIE TO JEST PRAWDA, SAMA PRAWDA, TAK TO WŁAŚNIE WYGLĄDA !!!111oneone11

#vega #bekazlewactwa #kino #film #bekazpodludzi #niebieskiepaski #rozowepaski #heheszki